.زبان آموز عزیز، ضمن خیر مقدم، امید است لحظات پرباری در این مجموعه سپری کنید.
جهت حفظ نظم و انظباط و پیشرفت روز افزون و کمک به ما در خدمت رسانی هر چه بیشتر توجه به نکات زیر الزامی است :
1. تکمیل فرم ثبت نام و امضای آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات این مجموعه است لذا با اطلاع و آگاهی لازم اقدام به ثبت نام فرمایید.
2. شهریه کلیه کلاسها اعم از خصوصی و گروهی در ابتدای ترم اخذ می­گردد و برای ادامه ترم ها زبان آموزان نهایتا تا روز قبل از شروع هر ترم مهلت دارند شهریه خود را به طور کامل تسویه نمایند.
3. در صورت انصراف زبان آموزان استرداد شهریه پرداختی فقط و فقط قبل از تشکیل کلاس امکانپذیر است و پس هماهنگی برنامه کلاس و اساتید و تشکیل اولین جلسه به هیچ عنوان شهریه مسترد نخواهد گردید.
4. زبان آموزان بایستی به طور منظم و سر موعد در کلاسها حضور یابند. بیش از3جلسه غیبت درکلاسها به منزله مردودی زبان آموز است و آزمون پایان ترم از ایشان اخذ نمی­گردد و برای جبران غیبتها زبان آموز ملزم به اخذ کلاس جبرانی است.
5. اساتید انتخاب شده برای هر کلاس به صورت دوره ای و نهایتا هر دو ترم تغییر میکنند تا زبان آموزان با اساتید گوناگون و شیوه ها و متد های متفاوتی آشنا شوند لذا موسسه در انتخاب اساتید هر ترم بر اساس صلاحدید عمل میکند و هرگونه اعتراضی به این مسئله مسموع نمیباشد.
5. زبان آموزان می­بایست در پایان هر ترم موفق به کسب حداقل نمره 70 از 100 شوند و درصورت کسب نمره­ای بین 60 تا 70 به صورت مشروط پذیرفته می­شوند و متعهد می­گردند تا در ترم بعد نمره­ی مجموع آنها بالای 90 باشد.
6. ورود و خروج زبان آموز کنترل می­شود و هر گونه تاخیر و یا تعجیل در خروج با هماهنگی استاد و واحد ثبت نام صورت گیرد.
7. ورود اولیا زبان آموزان به کلاس و آوردن همراه سر کلاس درس حتی با کسب رضایت اساتید اکیدا ممنوع است.
8. زبان آموزان میبایست با لباس و پوشش مناسب سر کلاس حاضر شوند و شئونات مجموعه فرهنگی را راعایت نمایند. لطفا از هر گونه شوخی و رفتار خارج از عرف در داخل و حیاط مجموعه اکیدا خودداری فرمایید.

آخرین به روز رسانی خرداد98 درباره ما نخبگان